Pobyty pro rodiny s dětmi

Pokud toužíte po dovolené, která bude vhodná i pro děti, Spojené arabské emiráty jsou tím pravým místem! Mnoho hotelů je přizpůsobeno právě pro pobyt s dětmi, nabízí mnoho aktivit, dětské kluby, nejrůznější atrakce či animační programy plné zábavy. Také stravování je přizpůsobeno i těm nejmenším hostům. Mezi takové patří například resorty Atlantis The Palm, Rixos The Palm, Rixos Bab Al Bahr nebo DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island. Rodinné pokoje zde však najdete jen zřídka, rodina je většinou ubytována v jednom pokoji s přistýlkou. Vydejte se na dovolenou plnou zážitků a užijte si celoročního teplého počasí Spojených arabských emirátů s celou rodinou!

 

Hotelové služby pro děti

Hotely přizpůsobené pro nejmenší nabízí mnoho aktivit v dětských klubech. Venkovní hřiště a herny s hračkami, dětské kino, počítačové koutky s hrami, dětské bazény a mnoho dalšího. Speciálně vyškolený animační tým zabaví děti po celý den společenskými hrami, lekcemi vaření, malováním nebo soutěžemi v bazénu. Nechybí ani dětské restaurace s nabídkou pizzy, špaget, zmrzliny, ovocných koktejlů a všeho, co mají děti rády. Dětské kluby jsou většinou přístupné dětem od 4 let, hotely ale také nabízí hlídání batolat. Jsou vybaveny dětskými židličkami, kočárky a dětskými postýlkami. Nechybí ani kluby pro teenagery.

 

Speciální stravování pro děti

Velká většina hotelů má ve své nabídce, speciální dětské restaurace nebo koutky s klasickými dětskými pokrmy, jako je rajčatová omáčka, masové koule, těstoviny, hranolky, pizza, palačinky, apod.

 

Aktivity pro rodiny s dětmi

Emiráty nabízí celou řadu služeb a příležitostí pro strávení společného času s rodinou. Ať už budete ubytování v plážovém resortu či dáte přednost městskému hotelu, zábava je na dosah!

Emiráty nabízí několik druhů zábavních parků, nabídka je opravdu široká. Mezi hlavní lákadla patří jednoznačně vodní aquaparky Aquaventure a Wild Wadi v centru Dubaje; zábavní parky IMG Worlds of Adventure či dubajský Legoland; nebo také vnitřní lyžování Ski Dubai v obchodním centru Mall of the Emirates.

 

 

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu