Dubaj a Abu Dhabí ****

Program:

1. den: Odlet z Prahy ve večerních hodinách přímým letem do Dubaje - obchodního a turistického centra Středního východu s moderní architekturou, širokými dálnicemi a zelenými parky. Přílet v pozdních nočních hodinách, ubytování, nocleh. 

2. den: Okružní jízda pulzující metropolí, jež byla původně malou rybářskou vesničkou u Dubai Creek. Prohlídka staré části Dubaje - malebná čtvrť Bastakyia s bílou mešitou a Dubai muzeem, jež se nachází v bývalé pevnosti Al Fahidi. Projížďka ,,vodním taxi" abra po Dubai Creek, během níž uvidíte mj. dva mrakodrapy - Deira Twin Towers, dojedeme na místní trh s kořením Spice Souk či zlatem Gold Souk. Prohlídka čtvrti Jumeirah, což v překladu znamená krásná se Jumeirah Mosque - mešitou, která je jako jediná přístupná všem (a to i ženám, dětem a nevěřícím). Prohlídku zakončíme výstupem na nejvyšší mrakodrap světa Burj Khalifa (není v ceně). Mrakodrap se tyčí nedaleko Dubai Mall - největšího obchodního centra na světě s akváriem a ledovou plochou. Závěrem uvidíte největší systém tančících fontán na světě - voda se pohybuje v rytmu arabské hudby a nechybí ani světelná show. Během dne oběd, odjezd na hotel, ubytování, indiviuální volno, nocleh.

3. den: Po snídani individuální volno k nákupům v největších obchodních centrech na světě, návštěvě města nebo koupání. Večer fakultativní výlet po Dubai Creek - mořském kanálu, který rozděluje město na 2 části - stará Deira a nová luxusní Bur Dubaj. Při plavbě na tradiční arabské lodi Dhow z teakového dřeva budete moci obdivovat nasvícené mešity, mosty, osvětlené budovy či mrakodrapy za doprovodu hudby s barbecue večeří. Návrat na hotel, nocleh.

4. den: Po snídani projížďka nejluxusnější částí města s foto zastávkou u hotelu ve tvaru plachetnice Burj Al Arab, palmového ostrova Jumeirah se známým hotelem Atlantis the Palm. Odjezd na západ Spojených arabských emirátů, do hlavního města Abu Dhabí ležícího ve stejnojmenném emirátu, který je největší a nejbohatší ze všech. Oblast je tvořena pouští a asi 200 ostrovy a na jednom z nich leží luxusní metropole Abu Dhabí, které patří k nejbohatším městům světa. Okružní jízda městem se zastávkami - Velká mešita šejka Zayeda - pojme asi 40 tisíc věřících, patří k největším na světě, je postavena z bílého mramoru, zdobena barevnými kamínky a 24 karátovým zlatem. Palác Al-Husn - pro čistě bílou barvu se mu říká Bílá pevnost, prezidentský palác Qasr Al Watan, po pobřežní promenádě Corniche s hotelem Hilton k nákupnímu středisku Marina mall připomínající svým tvarem stan - individuální volno na oběd či nákupy, nejdražší hotel na světě Emirates Palace, ostrovy Saadiyat a Yas, kde se od roku 2009 jezdí Velká cena Formule 1, součástí je i Ferrari World - zábavní park ve stylu automobilového průmyslu. Transfer do hotelu, večeře v asijském stylu, nocleh v Abu Dhabí.

5. den: Po snídani uvolnění pokojů, transfer na letiště v Dubaji, odlet do ČR. Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje:

o leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Dubaj-Praha

o 4 noclehy v Dubaji, hotel **** se snídaní, 1 nocleh v Abu Dhabí v hotelu **** se snídaní

o 1 oběd na uvítanou

o transfery dle programu

o okružní jízdu Dubají a Abu Dhabí

o česky mluvícího průvodce

o pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu