Marbella Resort ****

Poloha: Marbella Resort Sharjah je ideální pro únik od každodenních starostí, navodí intimní, relaxační pocit svým designem v orientálním stylu Arabského poloostrova. Tento resort je lokalizovaný vedle laguny Khalid a nábřeží Al Majaz a zajišťuje širokou škálu ubytování a vybavení čímž uspokojení každého klienta. Cca 5 minut chůze od hotelu se nachází Sharajah Souk (market). Hotel doporučujeme rodinám s dětmi. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno cca 20 minut jízdy od hotelu.

Vybavení: Recepce, WI-FI připojení, konferenční sály, posilovna, venkovní bazén, tenisový kurt, restaurace, bar, kavárna, kosmetický salón, směnárenské služby, prádelna, bezpečnostní služby, pronájem aut, parkoviště, hlídání dětí - na vyžádání, jacuzzi, sauna, parní sauna, dětský bazén.

Ubytování: Junior suita je vybavena dvoulůžkem či dvěma oddělenými lůžky, mezi základní vybavení patří klimatizace, TV, nealkoholický minibar, fén, trezor, kávovar, koupelna s vanou a WC, WI-FI připojení.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Pláž: Hotel nabízí shuttle bus zdarma k Al Mamzar Beach Park Dubai. (vstup na pláž za poplatek)

Sport a zábava: basketbal, tenis, badminton, stolní tenis, kriket, posilovna, billiard, minigolf, squash, lázně, výlety, nákupy.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu