Copthorne Hotel ****

Poloha: Tento hotel se nachází v srdci Sharjahu, jež je dominantou Corniche Road a nabízí výhled na lagunu Khalid. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště cca 20 minut jízdy a byl postaven v roce 2013. Stanice metra se nachází hned vedle hotelu a centrum města je 4 km vzdáleno,

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, konferenční místnost, spa, posilovna, hlídání dětí, úschovna zavazadel, prádelna, žehlení, směnárna, Wi-Fi připojení, bazén, obchůdky, kadeřník.

Ubytování: Pokoje typu Superior jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, kabelovou TV, Wi-Fi připojením, telefonem, setem pro přípravu čaje nebo kávy, minibarem a balkonem. Pokoje typu Premium mají výhled na panorama města a lagunu.

Strava: Strava formou snídaně či polopenze.

Pláž: Veřejná pláž cca 2 km od hotelu.

Sport a zábava: Spa, masáže, fitness, vířivka, sauna, solárium, noční klub, turecké lázně, parní lázně, kurzy golfu. V blízkosti se nacházejí obchodní centra (Sharjah City Centre, Shara Mall a Mega Mall), muzeum, aquarium, galerie.

 

U vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek & informace v CK.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu