Canopy By Hilton Dubai Al Seef ****

Poloha: Hotel Canopy By Hilton Dubai Al Seef se nachází v nejživější čtvrti Dubaje - Al Seef. Letiště je vzdáleno cca 9 km, stanice metra 1,1 km. Hotel je vzdálený 10 km od mrakodrapu Burj Chalífa, nákupního centra Dubai Mall a Dubajské fontány.

Vybavení: 200 pokojů, vstupní hala s recepcí, směnárna, společenské a konferenční sály, hlavní restaurace, bar v bazénu, několik obchodů, bazén s terasou na slunění, lehátky a slunečníky zdarma. Zdarma: WiFi na pokoji a ve veřejných prostorách hotelu.

Ubytování: DRST (dvoulůžkový pokoj standard s manželskou postelí nebo se 2 postelemi queen size): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., minibar, kávovar. DRCVI (dvoulůžkový pokoj standard s manželskou postelí nebo se 2 postelemi queen size výhled na město): viz DRST, výhled na město. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRST, DRCVI):  3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý. Dítě do 12 let. K dispozici 1 přistýlka.

Stravování: Snídaně formou bufetu. Za příplatek večeře.

Pláž: Nejbližší veřejná písečná pláž cca 7 km od hotelu.

Sport a zábava: Možnost zábavy v blízkém centru Dubaje. Zdarma: posilovna, zapůjčení kola. Za poplatek: sauna, parní sauna, masáže.

 

 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu