Oaks Ibn Battuta Gate Dubai *****

Poloha: Asi 15 km od pláže v Jebel Ali leží městský hotel Oaks Ibn Battuta Gate Dubai , oblíbený zvláště u novomanželů na svatební cestě. Město Mall Of Emirates je vzdáleno asi 8 km (DXB Airport asi 40 km). Do vzdálenějších míst se můžete dostat z nádraží vzdáleného asi 500 m.

Vybavení: V hotelu se nachází recepce otevřená 24 hodin denně, lobby, klimatizace, sejf, malý obchod, další obchody, diskotéka, parkoviště a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se starají 4 restaurace a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s připojením k internetu. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový výtah a vstup a částečně bezbariérové koupelny. Pokojový servis, služba praní prádla, služba žehlení prádla a concierge služba jsou případně za poplatek. K venkovnímu vybavení hotelu patří 2 vyhřívané bazény a dětský bazének.

 

Ubytování: Pokoje jsou vybavené dvěmi samostatnými lůžky nebo jedním lůžkem, přistýlkou, dětskou postýlkou, kobercem, kuchyňským koutem, varnou konvicí, minibarem, internetem, sejfem a TV s plochou obrazovkou s místními kanály a také individuálně regulovatelnou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou. Ručníky jsou měněny denně.

Stravování: Snídaně à la carte. Polopenze: včetně obědu nebo večeře. Plná penze zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Snídaně, obědy a večeře pouze ve vybraných restauracích. All inclusive: snídaně, obědy a večeře.

Pláž: Písčitá pláž se nachází cca 15 km od hotelu.

Sport a zábava: Fitness, wellness, golf, masáže, sauna, dětské hřiště. Další možnosti zábavy Vám během Vaší dovolené nabízejí kino a divadlo.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu