Hilton Garden Inn Al Muraqabat ****

Poloha: Městský hotel Hilton Garden Inn Dubai Al Muraqabat se nachází v Deira asi 8 km od pláže. Do turistického centra se dostanete po cca 5 km.

Vybavení: V hotelu se nachází recepce otevřená 24 hodin denně, lobby s barem, 4 výtahy, 4 výtahů, klimatizace, sejf, malý obchod, další obchody, parkoviště. O blaho hostů se stará restaurace (klimatizovaná) a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s připojením k internetu. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový výtah a vstup a částečně bezbariérové koupelny. Pokojový servis, služba praní prádla a concierge služba jsou zdarma. Služba žehlení prádla je případně za poplatek. K venkovnímu vybavení hotelu patří bazén a dětský bazének. Zde jsou k dispozici slunečníky.

Ubytování: Pokoje jsou vybavené varnou konvicí, minibarem, internetem, sejfem a TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna se sprchou. Ručníky jsou měněny denně.

Stravování: Snídaně (06:30 - 10:30 hod.) formou bufetu. Polopenze: včetně snídaně a večeře. Plná penze zahrnuje snídaně, obědy a večeře. Snídaně, obědy a večeře pouze ve vybraných restauracích.

Pláž: Písčitá pláž cca 8 km od hotelu.

Sport a zábava: Fitness, wellness, golf.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu