Hilton Garden Inn Al Mina ****

Poloha: Asi 12 km od pláže v Bur Dubai se nachází městský hotel Hilton Garden Inn Dubai Al Mina , oblíbený zvláště u novomanželů na svatební cestě. Do turistického centra se dostanete po cca 5 km. Město Dubai je vzdáleno asi 10 km. Mezi Vaším ubytovacím zařízením a pláží funguje bezplatná kyvadlová doprava.

Vybavení: Tento 4-podlažní hotel má 181 pokojů. K vybavení hotelu patří recepce otevřená 24 hodin denně, lobby s barem, 2 výtahy, klimatizace, sejf, kiosek, malý obchod, parkoviště a možnost vyměnit peníze. O blaho hostů se stará restaurace a snack bar. Wi-Fi je hotelovým hostům k dispozici zdarma. Dále má hotel konferenční prostor s připojením k internetu. Pohybově omezeným hostům nabízí ubytování bezbariérový výtah a vstup a částečně bezbariérové koupelny. Úklid pokojů, služba praní prádla a concierge služba jsou zdarma. Pokojový servis a služba žehlení prádla jsou případně za poplatek. K venkovnímu vybavení hotelu patří bazén a dětský bazének. Zde jsou k dispozici slunečníky. 

Ubytování: Pokoje jsou vybavené varnou konvicí, minibarem, internetem, sejfem a TV s plochou obrazovkou a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna se sprchou. Ručníky jsou měněny denně.

Stravování: Snídaně, polopenze, plná penze.

Pláž: Písčitá pláž 12km od hotelu.

Sport a zábava: Fitness, wellness, golf.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu