DoubleTree By Hilton M Square *****

Poloha: Přibližně 5 km od pláže v Bur Dubai se nachází městský hotel DoubleTree by Hilton Dubai M Square Hotel & Residences. Do turistického centra se dostanete po cca 5 km. Nejbližší město je Old Dubai. V okolí hotelu se nabízejí nejrůznější nákupní možnosti a také je zde supermarket. O Vaši mobilitu se během dovolené postarají půjčovna automobilů a také stanoviště taxi a autobusová zastávka ve vzdálenosti cca 500 m.

Vybavení: Tento 23-podlažní hotel má 458 pokojů,. K vybavení hotelu patří recepce, lobby s barem, výtah, klimatizace a parkoviště (případně za poplatek). O blaho hostů se starají 4 restaurace. Dále má hotel konferenční prostor s připojením k internetu. Vozíčkářům nabízí hotel bezbariérový výtah. Pokojový servis, služba praní prádla, služba žehlení prádla a concierge služba jsou případně za poplatek. K venkovnímu vybavení hotelu patří 3 bazény. V baru u bazénu jsou k dostání osvěžující nápoje.

Ubytování: Pokoje jsou vybavené přistýlkou, společný bazén, varnou konvicí, minibarem, internetem a sejfem a také centrálně řízenou klimatizací. Koupelna s vanou a se sprchou.

Stravování: Snídaně, polopenze, plná penze.

Pláž: LaMer Beach se nachází cca 5 km od hotelu.

Sport a zábava: Nabídka wellness: masáže případně za poplatek.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu