Address Beach Resort *****

Poloha: Zcela nový, luxusní hotel v atraktivní lokaci přímo na pláži Jumeirah Beach. Hotel disponuje nejvýš položeným bazénem na světě, v 77. patře s nádherným výhledem na Bluewaters Island a jeho ikonu Dubajské oko "Ain Dubai" a na Palm Island. V okolí hotelu je mnoho restaurací a obchodů na známé promenádě The Walk. Transfer z letiště Dubaj cca 30 minut, z letiště Ras Al Khaimah cca 90 min.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, střešní bazén v 77. patře s výhledem na Dubaj (pro osoby nad 21 let), bazén pro dospělé,  bazén, pro rodiny s dětmi, 4 restaurace, lounge, bar, směnárna, dětský klub (pro děti 4-11 let), menší vodní park.  Wellnes - SPA: Spa centrum se nachází v 75. patře a nabízí 9 kabin pro různé procedury. Za poplatek: masáže, terapie, sauna, pára, Internet: Zdarma: WIFI v celém hotelu a na pokojích.

Ubytování: DRMAX:  koupelna s vanou a sprchou, WC, klimatizace, vysoušeč vlasů, telefon, kávovar, minibar, trezor, výhled do mariny. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit pokoj s balkonem. DRDES:   viz. DRMAX, výhled na moře. DRSDB:   viz. DRDES, prostornější, navíc balkon. Maximální obsazenost: Dvoulůžkový pokoj (DRMAX, DRDES, DRSDB): 2 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí, 1 dospělý + 1 dítě, 1 dospělý Dítě do 16 let. Přistýlka pro dítě k dispozici.

Stravování: Snídaně formou bufetu, večeře formou menu. Polopenze zahrnuje také neomezené nealkoholické nápoje v k jídlu. Klienti mohou čerpat polopenzi (večeři nebo oběd) ve vybraných restauracích sesterských hotelů Address Dowtown (Palace Downtown, The Address Marina, The Address Dubai Mall, Armani Hotel, The Address Boulevard), kde obdrží kredit 150 AED/osoba nad 12 let, 45 AED/dítě do 12 let.

Pláž: Písečná pláž Jumeirah Beach přímo u hotelu.

Sportovní nabídka: Zdarma: fitness. 

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu