Aktivity v SAE

Spojené arabské emiráty jsou tím pravým místem pro odpočinek, ale také pro dovolenou plnou aktivit a objevování. Srdce Emirátů, Dubaj, je jednou z nejrychleji se rozrůstající metropolí současnosti, najdeme zde jak rušný život, tak klidná letoviska s dechberoucími panoramaty. Plážové hotely v Emirátech nabízí spousty vodních sportů; od windsurfingu, jetpacku, kajaku až po vodní skútry; také pořádají různé animační programy, jako zdravotní a zábavné cvičení, hry v bazénu nebo na pláži. Můžete se také vydat na výlety za poznáváním měst a tradičních trhů, jízdy po dunách, šnorchlováním nebo si zalyžovat v nákupním centru.

Mezi hotely s bohatou nabídnout aktivit patří například Rixos Bab Al Bahr, Atlantis The Palm, Fujairah Rotana Resort & Spa nebo
JA Beach Hotel. Jelikož jsou Emiráty islámskou zemí, naleznete zde mnoho krásných mešit a tradiční bazar. 

 

Sportovní aktivity

Hlavním lákadlem Spojených arabských emirátů je spíše zábava na pevnině než podmořský život. Jsou zde však i taková místa, která nabádají k prozkoumání podmořského života – taková místa jsou převážně na východním pobřeží, v Emirátu Fujairah. Na souši hotely nabízí tenisové kurty, víceúčelové hřiště na volejbal, fotbal a badminton, je také možné si zahrát stolní tenis či šipky. Na pláži si můžete zahrát plážový volejbal, petanque nebo minigolf anebo posílit svou kondici ve fitness centru nebo jízdou na kole. Jsou zde však i takové hotely, které jsou ideální zejména pro golfové nadšence, mezi takové patří například Al Hamra Beach & Golf Resort či JA Beach Hotel.

Společenské aktivity

Hotely nabízí také spoustu společenských aktivit. Vybrané hotely mají animační tým, se kterým si můžete zacvičit vodní aerobic v bazénu, zahrát vodní pólo, zklidnit svou mysl u lekcí jógy, užít si zábavu při lekci vaření nebo u večerních vystoupení místních umělců, živé hudby, aj.

 

Výlety a poznávání

Vydejte se na výlet do centra Dubaje a poznejte tuto obrovskou metropoli. Budete mít možnost seznámit se s rušným centrem moderního města, a to ať už z nejvyššího mrakodrapu světa Burj Khalify či z letu helikoptérou, litovat nebudete! Poznejte také hlavní město Emirátů, Abu Dhabi, kde je hlavní turistickou dominantou Velká mešita Šejka Zayeda a Ferrari World. Jeďte si zaplavat s delfíny nebo se vydejte na plavbu kolem uměle vytvořeného ostrova The Palm.

Doporučujeme také vydat se na výlet na Pouštní Safari. Milovníci adrenalinu si zde užijí jedinečnou jízdu po dunách, milovníci odpočinku pak relax u vodní dýmky a grilovaných specialit, to vše za doprovodu místních umělců.
 

Palma Travel
Zarámí 4077
760 01 Zlín

+420 774 550 840
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu