Palma travel CK Amazonia

Výlety

Aby toho nebylo málo, nabízíme v Emirátech také velkou spoustu výletů. Výlety jsou organizovány s anglicky mluvícím průvodcem, v případě, že si budete přát česky mluvícího průvodce, je třeba výlet objednat dopředu- aby byl průvodce aktuálně volný. Cena výletu se také českým průvodcem navyšuje.

Seznam výletů:

DUBAI CITY TOUR
Tento výlet Vás provede po Dubaji a jeho nejzajímavějších místech, Doporučujeme tento výlet udělat na začátku pobytu, abyste si o městě udělali obrázek a dokázali se v něm potom sami orientovat, případně si mohli vybrat to, co vás zajímá a tam se potom zajet podívat. Výlet je polodenní, oběd není zahrnut v ceně. City tour po Dubaji můžeme zprostředkovat i pro klienty bydlící v hotelech v jiných Emirátech než je Dubaj.
Cena tohoto výletu se pohybuje mezi 50 a 75 USD na osobu v závislosti na tom, ze kterého letoviska na výlet pojedete.

MODERN DUBAI CITY TOUR
Tento výlet Vám ukáže to nejzajímavější s moderní části Dubaje a největší zdejší NEJ- nejmodernější, největší, nejdražší, nejluxusnější. I tento výlet jednoznačně doporučujeme, přece jenom být v Dubaji a nevidět to, co ji nejvíce proslavilo, to by byla opravdu škoda. Výlet je polodenní, oběd není zahrnut v ceně. Podobně jako Dubai city tour, i tento výlet lze zařídit i pro klienty, bydlící v hotelech v okolních Emirátech.
Cena tohoto výletu se pohybuje mezi 50 a 75 USD na osobu v závislosti na tom, ze kterého letoviska na výlet pojedete.

DUBAI SHOPPING TOUR
Jak jste se jistě dočetli v informačních částech našich stránek, Dubaj je známá také svými rozsáhlými možnostmi nakupování. Nakoupit zde můžete v podstatě cokoli od kterékoli značky, je zde nepřeberné množství obchodů ve spoustě moderních obchodních center. Tato tour Vám poskytne tipy, kde, jak a co v Dubaji nakoupit. Doporučujeme zejména klientům, kteří do Dubaje za nakupováním přijeli a jsou tady poprvé. Tour je polodenní, oběd není zahrnut v ceně.
Cena tohoto výletu je 50 USD na osobu.
SHARJAH+ ostatní města TOURS
Přijeli jste do Dubaje, ale chcete z Emirátů vidět víc než jen Dubaj? Pak se s námi vydejte na výlet do emirátu Sharjah, velmi zajímavé části této barevné a obdivuhodné země. K dispozici jsou Vám také výlety do dalších zajímavých emirátů a měst: AL AIN CITY TOUR, ABU DHABI CITY TOUR- tour po hlavním městě Spojených Arabských Emirátů, EAST COAST TOUR- tour po východním pobřeží kolem Ománského zálivu. Sharjah je polodenní bez oběda, ostatní místa jsou celodenní, výlet je ve variantě s obědem nebo bez oběda.
Cena těchto výletu se pohybuje mezi 55 a 105 USD na osobu v závislosti na tom, ze kterého letoviska na výlet pojedete a které město zvolíte.

HATTA TOUR & SAFARI
Odjezd z města je ráno, cesta vede panoramatickou oblastí pouště, budeme zdolávat duny a poté pojedeme horami. Křivolaká cesta vede bohatou zelení s pohořím Hajar na pozadí, se spoustou blankytně modrých jezer v údolích. Po cestě budou zastávky v kaňonech, na focení a vychutnání si místní atmosféry, prohlédnout si budete mocí také skalní jezírka Hatta. Cesta dále pokračuje do Hatty, navštívíme zdejší vesnici a také pevnost. V ceně je oběd nebo večeře, buď piknik v údolí, nebo jídlo v místní restauraci. Po cestě zpátky do Dubaje se zastavíme na velbloudím trhu, kde budete mít možnost si tyto „koráby pouště“ jaksepatří prohlédnout.
Cena tohoto výletu je 175 USD na osobu.

VEČEŘE NA PLACHETNICI
Dhow Luise tour aneb plavba po Dubai Creek je záležitost, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Plavba se koná večer, všude je tma a celé město krásně svítí. Při cestě budete mít navíc možnost shlédnout představení břišních tanců, vychutnat si šálek pravé arabské kávy nebo čaje a vychutnat si barbecue bufetovou večeři na lodi. Tato plavba je skutečně nezapomenutelným zážitkem, nezbývá než ji všem doporučit. Celý výlet trvá cca 2 hodiny a v ceně je večeře.
Cena tohoto výletu je 60 USD na osobu.

DUNE DESERT SAFARI
Skvělá kombinace vzrušení a dobrodružství, tak nějak by se dal popsat výlet do Arabské pouště. Dejte si pauzu od ruchu velkoměsta a utečte do klidných majestátních dun na opravdu divokou jízdu srovnatelnou snad jen s horskou dráhou. Po projížďce pouští navštívíme arabský kemp, kde se bude v mystických beduínských stanech konat barbecue večeře. Při večeři se také můžete nechat tetovat henou a vychutnat si tradiční hudbu v kombinaci s představením břišních tanců. Po večeři bude možnost chvilku pozorovat měsíc a hvězdy nad pouští a potom vás jeep odveze zpět do Vašeho hotelu. Na noční poušť jistě jen tak nezapomenete. Výlet trvá cca 6 hodin, večeře je v ceně. Tento výlet je možné absolvovat také z resortu Jebel Ali.
Cena těchto výletu se pohybuje mezi 70 a 110 USD na osobu v závislosti na tom, ze kterého letoviska na výlet pojedete.

OVERNIGHT SAFARI
Pokud si vyberete tento výlet, budete mít jedinečnou možnost strávit noc v Arabské poušti a vychutnat si ji tak takovou, jaká doopravdy je. V noci nad pouští krásně svítí měsíc a hvězdy a je tady oproti hluku Dubaje až neuvěřitelný klid. Tour má v podstatě stejný program jako Dune Desert Safari s tím rozdílem, že večer se nejede zpátky do hotelu, ale zůstává se v kempu. Spát budete v pohodlném spacáku v prostorném stanu. Doporučujeme vstát dřív a vychutnat si nádherný východ slunce nad pouští. Čeká Vás voňavá káva a čaj a kontinentální snídaně. Pokud si budete chtít dát před cestou zpět sprchu, je to v kempu možné. V ceně výletu je večeře a lehká snídaně.
Cena tohoto výletu je 135 USD na osobu.

RYBÁŘSKÝ VÝLET
Pokud jste náruživí rybáři, nebo naopak nejste a chtěli byste si to alespoň jednou zkusit, je tento výlet určen právě pro Vás. Pokud s sebou nemáte rybářské vybavení, vůbec nevadí, v ceně je jeho zapůjčení a také občerstvení. O aktuálních možnostech konání tohoto výletu Vás informuje pracovník naší partnerské agentury, protože výlet se nedá uskutečnit za každého počasí.
O aktuální ceně tohoto výletu Vás rádi informují pracovníci naší cestovní kanceláře.

LOV NA KRABY
Pravděpodobně jen málo z Vás, kteří čtete tyto informace, si opravdový lov krabů někdy zkusilo. Určitě doporučujeme to napravit, s tímto výletem k tomu máte skvělou možnost. Výlet trvá cca 5 hodin.
Cena tohoto výletu je 105 USD na osobu.

HELICOPTER RIDERS
Emiráty jsou jistě krásné, když se na ně člověk dívá ze země, co teprve ze vzduchu? Kromě zážitků z letu helikoptérou si z tohoto výletu odnesete spoustu fantastických fotek pobřeží, moře i města z ptačí perspektivy. Vyhlídkový let trvá cca půl hodiny.
Cena tohoto výletu je 510 USD na osobu.

PÍSEČNÉ LYŽE & JÍZDA NA VELBLOUDECH
Pro ty z Vás, kteří chtějí zažít něco opravdu zajímavého a neobvyklého máme tento výlet. Na jízdu na písečných lyžích je třeba umět alespoň trochu lyžovat, je jistě škoda celý čas tohoto výletu strávit zvedáním se a otřepáváním z písku. Kromě písečných lyží vás čekají také velbloudi, což je více než tradiční záležitost všech arabských zemí. Výlet trvá cca 3 hodiny, oběd není zahrnut v ceně.
Cena tohoto výletu je 70 USD na osobu.

DREAM LAND AQUAPARK Umm Al Quwain
Skvělým rodinným výletem a nezapomenutelným zážitkem nejen pro děti, aloe i pro rodiče, je výlet do aqvaparku Dreamland, jednoho z největší aqvaparků blízkého východu. Tobogány, divoká řeka, spousta bazénů a vodních atrakcí a samozřejmě také možností zábavy. V aqvaparku je pochopitelně také možnost stravování, jídlo není zahrnuto v ceně.
Cena tohoto výletu je 70 USD na osobu.

WILD WADI
Wild Wadi je zajímavou alternativou Dreamlandu, jedná se o další obří aquapark. Nedá se přesně doporučit který je lepší, mějte dost času v Dubaji, zkuste oba a posuďte sami.
Cena tohoto výletu je 90 USD na osobu.

BATEAUX DUBAI
Luxusní hotel, luxusní restaurace, luxusní pláže, luxusní možnosti zábavy… Pokud Vám mezi tímto vším chybí do plného počtu, vydejte se s námi na plavbu luxusní lodí kolem Dubaje. V ceně výletu je večeře.
Cena tohoto výletu je 160 USD na osobu.

HOT AIR BALLOON
Pro ty z Vás, kterým připadá let helikoptérou málo romantický a málo dobrodružný, máme nabídku panoramatického letu balonem. Úžasná atmosféra, krásné výhledy na Dubaj, spousta fotek a vzpomínek- to je jen pár z věcí, které si z tohoto výletu odnesete.
Cena tohoto výletu je 480 USD na osobu.

SKI DUBAI
Ski Dubai je první zastřešený lyžařský resort na středním východě. Nabízí možnost si v tropické zemi vychutnat lyžování, snowboarding, nebo třeba jen řádění ve sněhu. NA své si zde přijdou jak mladí, tak starší, je tady pro každého něco. Pokud si nechcete nechat ujít lyžování v Dubaji, objednejte si tento výlet.
Cena tohoto výletu je 85 USD na osobu.

RUSTAR DHOW CRUISE
Rustar Dhow je oficiálně největší dřevěná plovoucí restaurace na světě, zapsaná v Guinessově knize rekordů. Slyšel o ní už skoro každý, málokdo však na ní byl. Vychutnejte si skvělou kuchyni, plavbu a pocit výjimečnosti.
Cena tohoto výletu je 110 USD na osobu.

SEA PLANE
Jako alternativu helikoptéry a balonu pro Vás máme výlet hydroplánem. 30 minutový vyhlídkový let Vás vezme kolem pobřeží Dubaje a umožní Vám pořídit spoustu krásných fotografií, vychutnat si výhled a také nezapomenutelný pocit z malého letadélka, které přistává na vodě.
Cena tohoto výletu je 480 USD na osobu.

DELFINÁRIUM
Nejen rodinám s dětmi doporučujeme výlet do delfinária s bohatými možnostmi pozorování těch inteligentních, zábavných a velmi krásných vodních savců.
Cena tohoto výletu je 85 USD na osobu.

AQUAVENTURE - ATLANTIS
Alternativou ke dvěma aqvaparkům zmíněným výše je Aquaventure ve zbrusu novém resortu Atlantis, obří vodní park se spoustou atrakcí. Z mnoha atrakcí, které zde jsou pro Vás připraveny, uvádíme velké tobogány, žraločí lagunu, více ne 2 km dlouhou divokou řeku, dětské vodní hřiště nebo 700 m dlouhou pláž.
Cena tohoto výletu je 145 USD na osobu.

AL SAHEEL SHOW
Pro milovníky koní zde máme jako poslední výlet v nabídce Al Saheel- koňskou show v Dubaji. Můžete se těšit na neuvěřitelné, až dechberoucí kousky. Napětí, zábavu. Výlet se dá jedině doporučit.
Cena tohoto výletu je 100 USD na osobu.