Palma travel CK Amazonia

Nakupování

Nakupování v Emirátech bývá natolik častým předmětem dotazů našich klientů, že jsme se rozhodli věnovat mu samostatnou sekci. Zde uvádíme několik obchodních domů, které v Dubaji stojí za návštěvu:

Mall of Emirates
Velké nákupní středisko s cca čtyřmi stovkami obchodů, spoustou restaurací a fast foodů. Je zde hypermarket, hotel Kempinski- velmi luxusní, dále kino se 14 sály a samozřejmě slavná SKI DUBAI- první zastřešená sjezdovka na středním východě. NA sjezdovku pořádáme i výlet, nahlédněte prosím do naší nabídky výletů.

Ibn Battuta Mall
Toto nákupní centrum patří k menším, má jen cca 150 obchodů a restaurací. Zajímavostí je multikino, které má 21 sálů a 3D sál.

Deira City Centre
Deira City Centre je středisko, které má přes 340 obchodů, dále jsou zde fast foody, restaurace, 11- sálové multikino, hypermarket a samozřejmě hotel, konkrétně Sofitel City Centre.
Wafi City
Wafi má asi 300 obchodů a restaurací, od ostatních mallů jej odlišují lázně Cleopatra spa.

Dubai Festival City
Gigantické obchodní centrum má přes 500 obchodů a skoro stovku restaurací. Zajímavostí je umělá řeka a také IKEA, kterou by v Dubaji člověk jaksi nečekal. Nechybí multikino.

Madinat Jumeirah
Toto obchodní centrum je zajímavé tím, že na rozdíl od ostatních leží přímo na pobřeží. Je zde 75 obchodů, noční klub, cca 20 kaváren a restaurací a divadlo.

Oblíbeným střediskem nakupování je také Abu Dhabi, dvěma nejoblíbenějšími středisky jsou Abu Dhabi Mall a Marina Mall.