Palma travel CK Amazonia

Golf

Spojené Arabské Emiráty jsou také otevřené příznivcům golfu, golfový resort Jebel Ali se nachází cca 60 minut jízdy z centra Dubaje směrem na Abu Dhabi. Resort disponuje 9- jamkovým golfovým hřištěm evropského standardu. Hru vám zpestří spousta exotického a pouštního porostu a také neobvyklé slané jezírko, vyskytující se u pěti z devíti jamek. Samozřejmostí je také golfová akademie a golfová klubovna s PRO shopem. Součástí resortu je také pětihvězdičkový hotel, nabízející kromě ubytování spoustu aktivit.
Cena za hru na tomto hřišti je cca 1800 Kč.

Hřišť je v Emirátech samozřejmě mnohem více. Podrobněji e zmíníme ještě o hřišti Arabian Ranches golf club, otevřeném v roce 2004. Hřiště je 18- jamkové, zaručeně si Vás získá záludností a pestrostí jednotlivých jamek. Reliéf hřiště je nenáročný, výhledy nijak úchvatné, nicméně hra zde je opravdu požitkem. K hřišti samozřejmě patří akademie a PRO shop, stejně jako restaurace s barem. Toto hřiště byste určitě neměli minout, na hru zde totiž jen tak nezapomenete.
Cena za hru na tomto hřišti je cca 1600 Kč.

Dalším velmi zajímavým hřištěm je The Montgomerie Dubai Golf Club, 18- jamkové hřiště s výbornou kvalitou všech herních ploch. Při hře se můžete kochat výhledy na jezírka a kaskády rozmístěné po hřišti. Součástí hřiště je akademie, tréninkové centrum, moderní klub s PRO shopem, výbornou restaurací a také venkovní bazén.
Cena za hru na tomto hřišti je cca 5300 Kč.

K dalším hřištím, která byste určitě neměli minout, patří 36- jamkový Emirates golf club, kterému se také přezdívá Dubajský zázrak. Pokud si chcete zahrát na hřišti, na kterém hrály takové golfové hvězdy jako Ernie Els, Tiger Woods, nebo Henrik Stanson, určitě se sen zajeďte podívat.
Cena za hru na tomto hřišti je cca 5100 Kč.

Zajímavé je také hřiště Four Season Golf Club s 18 jamkami postavený v krásné oáze. Hřiště je postavené v arabském stylu, je zde 11 jezer, potůčky a kaskády, které udělají z Vaší hry panoramatickou podívanou. U hřiště je také luxusní golfová akademie s golfovou laboratoří, club s PRO shopem, dále sauna, pára, jacuzzi, restaurace.
Cena za hru na tomto hřišti je cca 5700 Kč.

Posledním, ale v žádném případě ne nejméně kvalitním zmíněným hřištěm bude Dubai Creek Golf & Yacht club s taktéž 18 jamkami. Někteří odborníci označují toto hřiště jako vlajkovou loď golfu v Emirátech, hřiště je také sídlem mnoha profesionálních turnajů. Hřiště leží přímo v srdci Dubaje. Toto hřiště má velmi vysoký standard poskytovaných služeb, nenajdete zde nic, čemu by se dalo něco vytknout. Je zde samozřejmě golfová akademie, club ve tvaru plachetnice, PRO shop, restaurace, bazén, wellness centrum a fitness.
Cena za hru na tomto hřišti je cca 5700 Kč.

Pro příznivce golfu pořádáme golfové zájezdy na míru, přesně podle přání klienta. Jsme také schopni zorganizovat často poptávané kombinace- např. týden Dubaji, z toho 5 dní golfu, 2 dny na prohlídku města a následně týden na jiném Emirátu- odpočinek, koupání, výlety. Často poptávanou možností jsou také golfové zájezdy s kombinací několika exotických zemí, i tyto produkty jsme schopni nabídnout.